O nas

F.H.U. FAM Mariusz Wojtas

Firma FAM założona w 2001 roku zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości  środków ochrony indywidualnej i artykułów BHP, jak również profesjonalnych środków czystości. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment obuwia, rękawic oraz odzieży roboczej i ochronnej, a także środki ochrony głowy, wzroku, słuchu i dróg oddechowych oraz profesjonalne środki czystości i chemię konsumencką.
Jako że staramy się nieustannie udoskonalać, poszerzać i dostosowywać naszą ofertę do różnorodnych i coraz bardziej wymagających potrzeb i możliwości naszych Klientów, oferujemy Państwu artykuły o zróżnicowanej cenie i jakości.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi dostawcami – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

  • Jesteśmy m.in. dystrybutorem firmy CANIS SAFETY z Czech oraz renomowanego włoskiego producenta SIR SAFETY SYSTEM wiodącego prym na europejskim rynku odzieży roboczej i ochronnej.
  • Ponadto, jako jedyni na Lubelszczyźnie dystrybuujemy produkty marki SNICKERS WORKWEAR – jednego z czołowych przedstawicieli przemysłu ubrań roboczych w Europie.
  • Poza środkami ochrony indywidualnej i artykułami BHP w naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne środki do mycia, czyszczenia i dezynfekcji renomowanych marek TORK, BULKY SOFT, DIVERSEY, TASKI, KIEHL, SPLAST, MEDISEPT czy VILEDA PROFESSIONAL zarówno dla klientów indywidualnych, jak i do zastosowań przemysłowych. Zaopatrujemy w nie m.in. szkoły, przedszkola, biura, hotele, restauracje, szpitale i zakłady produkcyjne. W swojej ofercie posiadamy także niemiecką chemię konsumencką najwyższej jakości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rzetelnej wiedzy oraz profesjonalnemu podejściu udało nam się wypracować solidną pozycję na lokalnym rynku oraz zdobyć zaufanie szerokiej rzeszy Klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Top
X